Fórum - Téma


Kia Carens - koupě vozu


Fórum Carens / Rondo IV Kia Carens - koupě vozu

Manuály  |  Inzerce  |  Model Kia Carens / Rondo IV  |  Naše vozidla2015-05-03 15:09:36

Ahoj a dobrý den. Vážně přemýšlím o koupi nové Kie Carens 1.6 benzín. Máte s tímto autem a motorem nějaké zkušenosti?

Zajímá mně úplně všechno, klady, zápory, vaše postřehy, chvála i výhrady k jízdním vlastnostem, spotřebě, chování motoru, prostě cokoliv

2015-05-29 14:58:19

smajl: ahoj.vidím, že ti nikdo neodpověděl..tedy zatím.já ti také nemůžu nikterak dobře odpovědět ale nicméně jsem dlouho přemýšlel o carens až nakonec vyhrálo.včera jsem zaplatil zálohu v KIA Zlín.Předcházelo delší svezení s výsledkem-super.ale auto mělo 1,7cdri 100kw a toto jsem také koupil.držím tedy palce ať se líbí.nenech si moc povídat do toho co je lepší a co ne.vyzkoušej to na vlastní kůži a uvidíš.na prodejnách jsou ochotni vůz podle tvého požaduvku zapůjčit na delší testovací jízdu a tím si uděláš sám obrázek a tom co ti vyhovuje.včetně jízdních vlastností a spotřeby.

2015-05-29 16:43:44

Ahoj, děkuji ti za tvou reakci a přeju ti, ať ti autíčko slouží ke tvé maximální spokojenosti. Koupě auta je veliký okamžik, u většiny lidí se tak stane pouze jednou v životě a doufám, že sis tuhle fázi nákupu, výběr auta pořádně užil.

Kia Carens je krasavec, v mém případě téměř láska na první pohled. Bohužel jsem narazil na prodejce lháře a byl jsem natolik hloupý, že jsem mu naletěl, takže jsem i přes finanční ztrátu odstoupil od objednávky a stal se minulý týden majitelem auta úplně jiné kategorie a jiného výrobce. Na Kiu se svými zkušenostmi už nechci ani pomyslet.

2015-06-05 11:43:51

smajl: Ahoj a také děkuji za reakci. Omlouvám se, že tak pozdě.Je toho nějak moc.

Já stále čekám na nové autíčko.Snad příští týden by mělo dorazit na prodejnu.Ano- samozřejmě pokud jsi narazil na prodejce lháře, tak není co řešit a taková situace pokazí celý dojem z nákupu jakékoliv značky.

Takže Ti přeji ať autíčko slouží. Děkuji Tomas

2016-01-23 08:00:03

Cau, chystam se ho pristi tyden objednat v benzinu. Mate nekdo zkusenosti zkusenosti, pry je to trochu zrave, ale ja diesel nechci a podobne mpv za priznivou cenu jsem nenasla.


Odpovědět